U šťastnej včely - prírodná kozmetika vyrábaná pod štítmi Belianskych Tatier. S láskou... a s medom

Milí sledovatelia nášho blogu a obdivovatelia kvalitných prírodných produktov vyrábaných u nás na Slovensku, radi by sme vám predstavili malý rodinný podnik na malebnom vidieku pod štítmi Belianskych Tatier - U šťastnej včely, ktorý pre vás s láskou a ...s medom vyrába prrírodnú kozmetiku. Ak si plánujete výlet na Chodník korunami stromov alebo inú atrakciu v okolí Belianskych Tatier, určite sa zastavte po tieto produkty, ktoré vám ponúka nádherná tatranská príroda spolu so šikovnými rukami rodinky z včelej farmy U šťastnej včely.

 

Beliansky elixír

zdroj: U šťastnej včely

 

1. Čomu sa venujete? Aké produkty ponúkate?

Sme malý rodinný podnik pod štítmi Belianskych Tatier s vlastnou včelnicou. Vyrábame prírodnú kozmetiku s ohľadom na životné prostredie a zdravie človeka. Snažíme sa nepoužívať chemikálie, a to či už pri starostlivosti o včely, ako aj pri výrobe našich produktov. Manžel je v našom podniku, popri svojom povolaní, včelár a fotograf. Ja sa venujem výrobe kozmetiky a predaju.

 

2. Aký je váš názor na súčasnú situáciu na spotrebiteľskom trhu? Majú ľudia o takéto výrobky záujem?

V poslednom čase pozorujeme nárast kožných ochorení – rôznych alergií a ekzémov. Mám za to, že väčšina z nich je spôsobená toxickou chémiou, ktorá sa nachádza v potravinách a v kozmetike. Ľudia ako živé organizmy prirodzene reagujú na chemikálie, ktoré častokrát nevedomky prijímajú do tela. Záujem o prírodnú kozmetiku určite narastá, o ekologický med ani nehovorím.

 

3. Aké boli Vaše začiatky?

S včelárením začal manžel v roku 2013. Máme malú včeliu farmu, preto aj objem medu na predaj je limitovaný. Našu výrobňu kozmetických výrobkov sme legalizovali skoro rok. Máme však všetky potrebné rozhodnutia orgánov štátnej správy,  aj testy kozmetických výrobkov. Ešte stále sme v začiatkoch, časom by som si želala ponúkať viac výrobkov.

 

Medovo-cukrový peeling

zdroj: U šťastnej včely

 

4. Kde a ako ponúkate momentálne vaše produkty na predaj?

Kozmetické produkty predávame na našej stránke www.ustastnejvcely.sk

Med predávame v rámci predaja z dvora, avšak už teraz máme toľko objednávok, že neviem zaručiť, že všetky budeme vedieť uspokojiť.

 

5. Máte svojich stabilných odberateľov? Uvítali by ste ich viac? Ak áno, prečo ich podľa vás aktuálne nemáte?

Áno, na med aj na kozmetiku sa nám ľudia vracajú. Uvítali by sme viac zákazníkov na kozmetiku a mydlá. Verím, že časom, keď sa náš podnik stane známejším, ich bude viac.

 

Ručne robené 100% prírodné medové mydlá

zdroj: U šťastnej včely

 

Špeciality

Našim najpredávanejším produktom je Beliansky elixír. Je to bylinkový balzam s našim raw medom inšpirovaný okolitou prírodou. Je 100% prírodný, bez farbív a konzervantov a krásne regeneruje pleť a dodáva jej zdravú farbu.

Ponúkame aj pleťové séra s kyselinou hyaluronovou a bylinnými extraktmi, Zlaté olejové sérum s olejom z divej šípky, Kvetové vody, Medovo-cukrový peeling s lesným ovocím a ručne robené medové mydlá (100% prírodné).

 

Doručenie a osobný odber

Vieme zabezpečiť doručenie do Kežmarku, PopraduVysokých Tatier              

Osobný odber adresa: U šťastnej včely, Antošovský vrch 679, 059 55 Ždiar

 

Kontakt

      Web: www.ustastnejvcely.sk

      Facebook: https://www.facebook.com/ustastnejvcely/

      Email: stastnavcela@gmail.com

      Telefón: 0948 912 767

 

 

Autor: Lenka Budaiová

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.