Syry, ktoré môžu podnikom zvýšiť ponuku a predaj

 

Syr je základom kulinárskeho sveta a jeho využitie je prakticky neobmedzené. Táto jednoduchá zložka môže byť  pridaná ako elegantný nádych do finálnych produktov (pizza, pasta, krémové polievky, omáčky…) alebo samostatne v predkrmovej miske alebo ako ľahký, ale uspokojujúci dezert.

Ponúknutím špecializovaných syrov môžu reštaurácie uspokojiť spotrebiteľské túžby a vytvárať prémiové zvraty, ktoré potešia hostí. Pri servírovaní správnych výrobkov môže byť syr výkonným pomocníkom predaja a významným bodom diferenciácie.

Títo predajcovia ponúkajú vysoko kvalitné syry a môžu byť nevyhnutnou surovinou  pri vytváraní jedinečných položiek menu.

1. EMMI ROTH

Hľadáte kvalitnejší taviaci syr? Roth Natural Melt Creamy Fontina od Emmi Roth je tým správnym produktom.Ako dcérska spoločnosť Emmi Group vo Švajčiarsku dovážajú do Spojených štátov najlepší švajčiarsky vyrobený syr na svete. Inšpirovaný šéfkuchármi a vyrobený iba z pasterizovaného kultivovaného mlieka, enzýmov a soli, Natural Melt Creamy Fontina sa vyrába  prirodzeným tavením. Prináša zamatovú, hladkú, prirodzenú povrchovú úpravu  pre širokú škálu použitia.

Viac informácii na webovej stránke: Rothnaturalmelt.com

 

Syr Alten Schweizer značky Emmi Roth

2. SAPUTO

Saputo ponúka viacero druhov syrov pre vašu kuchyňu. Vášeň a remeslá starého sveta rozdeľujú syry tejto značky od denného použitia až po špeciálne príležitosti. Každý syr je vytvorený tak, aby vylepšoval vaše menu a zvýšil chuť každému jedlu. Táto značka ponúka syry, ako sú syry s modrou plesňou, kozie mliečne syry, tvrdé, mäkké, či lisované syry.

Viac informácii  na webovej stránke: saputousafoodservice.com

 

Syr značky Saputo

 

3. CAPUTO CHEESE

Od fresh mozzarelly a parmezánu, cez syry Burrata, Ricotta, Pecorino Romano a ďalšie, Caputo ponúka autentické talianske syry, ktoré potrebujete k vytvoreniu dokonalých jedál. S vytrvalou vášňou pre remeslo, produkuje táto firma  syry prispôsobené vašim potrebám, ktoré vám poskytnú výnimočné identické zážitky. Objavte chute týchto syrov.

Viac informácii na webovej stránke: caputocheese.com

 

Fresh mozzarella od značky Caputo

 

RedCow značky Caputo

 

 

Zdroj: https://www.foodnewsfeed.com/content/cheeses-can-boost-sales

Autor: Lenka Vidumská

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.