Strekovský festival vína

Patríte medzi milovníkov vína a nemáte ešte program na najbližší víkend? Máme pre vás jeden tip. V nitrianskom kraji, konkrétne v Strekove (okres Nové Zámky), sa 21.-22. júla bude konať už 10. ročník vinného festivalu. Ponúkne to najlepšie z domácej i zahraničnej produkcie a na svoje si prídu aj milovníci zábavy, skvelej atmosféry a najmä skutočne kvalitného vína.

Do ponuky vín prispeje až 54 vinárov zo siedmych krajín Európy a o podráždenie vašich chuťových kanálikov sa postarajú stánky s jedlom, kde nájdete ryby, jedlá z diviny, koláče či iné lokálne pochúťky nitrianskeho kraja.

 

 

Do kroku vám zahrajú pouliční muzikanti a v rámci programu vás taktiež budú zabávať známi umelci, folklórne súbory, veselá cigánska hudba či zvieratká a záhrada plná hier pre vaše ratolesti. Športové vyžitie vám zabezpečí sprievodné bežecké podujatie známe ako Strekov Wine Run.

 

 

Ak sme vás presvedčili a plánujete sa zúčastniť tohto gastro podujatia, určite nezabudnite navštíviť aj oficiálne vinné pivnice, ktoré pre vás budú počas tohto festivalu prístupné. Podrobnejšie informácie získate na oficiálnej stránke festivalu.

 

zdroj: www.strekovin.sk

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.