Inovatívny softvér: reštaurácia v mobile zákazníka

Skvelá webová aplikácia, vďaka ktorej budete mať celú reštauráciu doslova na dlani.

POS Mobile iKelp

 

 

Výhody pre reštauráciu? 

 

Nemusíte tlačiť účtenku pri každom predaji

Hosťom dobijete kredit na účet ich virtuálnej peňaženky. Pri opätovnej návšteve platia kreditom, a pri takejto forme platby sa netlačí žiaden daňový doklad. Takéto riešenie je ideálne pre stálych zákazníkov alebo VIP hostí.

 

Marketing

Bonusové kredity pre štamgastov sú skvelou formou marketingu, vďaka čomu sa stanete v očiach zákazníkov atraktívnejšími a dostanete sa do povedomia širšej verejnosti.

 

 

Výhody pre zákazníka? 

 

Vyžiadanie účtu po jednom kliknutí

Každému z nás sa určite párkrát stalo, že ste si na účet museli počkať niekoľko minút. Tento problém vyrieši inteligentný stôl – zákazník zosníma QR kód, ktorý je na stole alebo priloží mobil k NFC štítku, následne stlačí jedno tlačidlo. Celý proces trvá zopár sekúnd a obsluhe sa zobrazí upozornenie na pokladni alebo smarthodinkách.

 

Zavolanie obsluhy – jeden klik

Prišli ste do hotela a na recepcii nikto nie je? Môžete ju zavolať na jeden klik. Hostia nepotrebujú okamžitú obsluhu, stačí im vedieť, že sa o nich vie. A to všetko vyrieši len jeden klik, ktorý bude nápomocný nie len v hoteloch, ale taktiež aj v reštauráciách.

 

Hostia si objednajú sami a priamo pri stole

Obsluha nemusí celý čas lietať hore-dole okolo stolov. Zákazníci si vedia vďaka systému objednať sami. Celý proces to takto urýchli a významne zjednoduší vyčerpávajúcu prácu čašníkov.

 

 

O týchto a množstve ďalších výhod, ako napríklad hodnotenie obsluhy či jedál, sa viac dozviete priamo na stránke:  http://www.ikelp.com/sk

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.