ECOstratégia

Snažíme sa chrániť naše životné prostredie a byť k nemu šetrní.

 

Využívame environmentálne technológie, ktoré sú významné z hľadiska viacerých aspektov. Ich zavádzanie a používanie prináša predovšetkým pozitívny vplyv na životné prostredie, znižovanie znečisťovania a množstva vznikajúcich odpadov. Rovnako ako náš podnik, aj naše výrobky sú šetrné k životnému prostrediu. Naše produkty sú vyrobené z ekologického materiálu - recyklovaný plast, recyklovaný nechlórový papier. 

Zavedením ECOkarty sa snažíme eliminovať spotrebu papiera, ktorá na Slovensku predstavuje 85 kg papiera na obyvateľa ročne. Ekologickými postupmi a praktikami pre tlač komunikačných a prezentačných materiálov prispievame k znižovaniu celkového zaťaženia životného prostredia, ktoré súvisí s výrobou a spotrebou papiera a taktiež tlačou. Použitý papier sa dá recyklovať a použiť pri výrobe nového papiera až 6-krát. Recyklácia 1 tony papiera ušetrí viac ako 2 tony dreva. 

 

ECOHolding v oblasti environmentálneho manažmentu implementuje široké spektrum zmien, čím pomáha prispieť k realizácii udržateľnej spoločnosti. 

 

Označenie "ECO" v názve našich produktov a v názve spoločnosti pre nás predstavuje záväzok prinášať pozitívne zmeny pre spoločnosť a usilovať sa o zlepšenie zajtrajška prostredníctvom zodpovedných environmentálnych stratégií. 

 

Jednotlivé zmeny sa týkajú všetkých oblastí - od vývoja výrobkov, výroby, komunikácie až po distribúciu.  

                         
 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.