Dováža kokosové misky z Bali na Slovensko

Aj keď kokosové misky dováža z Bali, snaží sa podporovať lokálne potraviny a ukázať Slovákom ako si vychutnať skvelé raňajky z “kokosky”. Prečítajte si pútavý rozhovor s Andy, ktorá priniesla na Slovensko exotiku v podobe kokosových misiek.

 

Kokosové misky sú ručne vyrobené zo skutočných kokosov. Každý kokosový orech je rozrezaný, vyčistený a opieskovaný, natrený organickým kokosovým olejom.

 

1. Môžete sa nám v krátkosti predstaviť? :-)


Volám sa Andy Hašková, žijem v Bratislave a medzi moje radosti a starosti radím aj kokosové misky, ktoré dovážam na Slovensko pre všetkých milovníkov raňajok.
2. Kto tieto „kokosky“  vyrába a dováža sem na Slovensko?


Misky dovážam z Bali, kde som v kontakte s manufaktúrou, misky cestujú loďou do Hamburgu, následne vlakom až k nám.

 

Chutné, zdravé. Raňajky začnú byť pre teba zábavou.

 

 

3. Majú Slováci o tento produkt záujem?


Určite áno, myslím, že ľudia registrujú kokosky, možno pomaly, ale isto.

 

4. Na stránke môžeme vidieť názvy ako FunkyFresh Ráno a FunkyFreshBOX. Prezraďte nám o čo ide.

Verím, že raňajky a to, ako začíname deň, nás celkovo vie ovplyvniť, a prispieť k tomu, ako bude náš deň vyzerať, či bude pozitívny a úspešný. Preto koncept veselých rán, ktoré nás majú pozitívne naladiť na deň. Niekto raňajkuje, niekto afirmuje, niekto si predstavuje priebeh dňa a ako úspešne zvláda všetky povinnosti, Niekto len vyskočí z postele a vrhne sa do kolobehu povinností. Každý sme iný, Ale princíp zostáva rovnaký, Vyjsť z domu s pozitívnym naladením.  Budú rôzne typy boxov, Verím, že každý si príde na svoje, Napríklad box pre juniorov, box pre maminky, pre cestovateľov, pre hipsterov… Teda sa tu vyskytnú aj farebné ponožky, aj domáci džem, orieškové maslá, müsli, prírodné kefky aj detské pasty bez fluóru.Kúpou získate nielen nádobu na jedlo, ale aj prinášate prácu farmárom z Bali. Malý krok pre ľudstvo... :-)

 

Obed v kokosových miskách - Batátový krém + oriešky. Mňamka

 

5. Čo vás priviedlo k vašej  práci a k záujmu o kokosové misky?
 

Nemyslím, že to bol podnikateľský nápad, a stále to ani nie je podnikanie, ale zábavka. Pri prezeraní zahraničných stránok, blogov či profilov som narážala často na množstvo fancy fotiek “šťavnatých” jedál, ktoré vyzerajú veľmi atraktívne v kokosových miskách. Ani neviem ako a už som mala misky objednané. Ani som neriešila, či bude záujem, skôr som to brala ako zábavku, a povedala som si, že ak by som ich aj nepredala, porozdávam. Nebola to suma, ktorá by ma zruinovala. Aj na Slovensku sú ľudia, ktorí sledujú trendy aj v oblasti zdravej výživy a skôr či neskôr sa aj k nám trendy zo zahraničia dostanú, niektoré sa uchytia, iné nie. Ako vravím, keď nevyskúšaš, nikdy nezistíš.

 

Smothie v kokoskách. Dobrota :-)

 

6. Kde sa  všade môžeme stretnúť  s Vašou značkou ? :-)


Prioritou je náš eshop www.kokosovemisky.sk, pričom misky sú k dispozícii na rôznych eshopoch zaoberajúcich sa zdravou výživou. Teraz v lete sme prítomní aj na food festivaloch či jarmokoch.  


 

Nájdete ich

https://www.kokosove-misky.sk/

https://www.facebook.com/kokosovemisky/

https://www.instagram.com/kokosove_misky/

ahoj@kokosovemisky.sk

+421 911 754 793

 

Autor: Lenka Vidumská

 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.