V kredenci nájdeš všetko čo hľadáš. Viac v rozhovore s Annou Humbert.

 

1. Môžete sa nás predstaviť?

Som Anna Humbert a som spoluzakladateľkou poctivých potravín kredenc. v Bardejove a Spišskom Hrhove. Pochádzam z Bardejova, ale dlhé roky som žila i pracovala v zahraničí.

 

2. Čo sa rozumie pod príbehom kredenc.?

kredenc. sme vymysleli spolu s mojím priateľom Ferkom, keď sme cestovali po Srbsku a uvedomii sme si, že stále za obľúbenými a kvalitnými potravinami a pochúťkami cestujeme do sveta. Rozhodli sme sa preto vytvoriť koncept, ktorý bude združovať chutné, kvalitné a poctivé potraviny bez konzervantov, umelých aróm, farbív a ďalších nepotrebných škodlivín. Naším cieľom je hľadať a nachádzať poctivých dodávateľov hlavne zo Slovenska a Českej republiky, keďže pokladáme za dôležité podporovať našich lokálnych výrobcov, pomáhať im zveľadovať sa, a vzájomne si tak napomáhať. Spolupracujeme však aj so zahraničnými firmami a dodávateľmi z Indonézie, či Latinskej Ameriky kvôli produktom nedostupným bežne na Slovensku.

 

3. Aká je hlavná myšlienka tohto obchodu?

Naším hlavným úsilím je ponúkať poctivé potraviny a vytvárať vzťahy s poctivými dodávateľmi. Usilujeme sa priniesť zákazníkom produkty, ktoré sú nielen zdravé a chutné, ale aj originálne a výnimočné. Počúvame ľudí, ktorí nás navštevujú a vďaka nim, ich potrebám a túžbam, zveľaďujeme náš sortiment a posúvame sa vždy o krok ďalej. Snažíme sa, aby bol nákup u nás pre ľudí nielen nevyhnutnosťou, ale aj zážitkom. Vieme čo predávame a radi klientom vysvetlíme pridanú hodnotu ponúkaných produktov.

 

Anjelik v podaní Anny Humbert

 

4. Predstavte nám v krátkosti sortiment vo vašom obchodíku?

Sortiment v kredenci sa neustále vyvíja vďaka našim klientom i sledovaniu trendov v potravinárstve. Dlhodobým cieľom je prejsť na bezobalový predaj, ponúkame však už aj nemálo produktov na váhu podľa priania zákazníkov. Naše výrobky pochádzajú prevažne zo Slovenska a Českej republiky. Pochutiť si môžete na nátierkách, džemoch a sirupoch robených podľa tradičných domácich postupov, ručne robenej čokoláde, nápojoch a jablkových muštoch, produktoch bez laktózy, či gluténu. Ponúkame taktiež kvalitné korenia bez soli a glutamánu od Dávidka a skvelé vína od troch vinárstiev z Mikulovskej oblasti na Morave.

 

 

5. Koľkí ľudia sa na tejto myšlienke podieľajú?

Spolu s priateľom zastrešujeme projekt administratívne a v Bardejovskom kredenci nám pomáhajú zanietení zamestnanci Matej a Veronika. O kredenc. v Spišskom Hrhove sa zase starajú zanietené skvelé baby Danka a Zuzka. Jedná sa teda o malý tím ľudí.

 

V Spišskom Hrhove sa zase starajú zanietené skvelé baby Danka a Zuzana. Na fotke sa usmeva Danka.

 

V Bardejovskom kredenci nám pomáhajú zanietení zamestnanci Matej a Veronika. 

 

6. Kde vás môžu zákazníci navštíviť?

Na zákazníkov sa tešíme na Poštovej 50/1 v Bardejove a na Komenského 74/3 v Spišskom Hrhove od pondelka do piatka od 9:00 do 17:30.

 

 

 

 

7. Kde všade sa o vás ľudia môžu dozvedieť?

Všetky novinky sú hneď zverejnené na našom Instragramovom profile kredenc.bardejov, na Facebooku kredenc. i na našej stránke www.mojkredenc.sk

 

 

 

Za rozhovor ďakujem pani Anne Humbert :)

 

Dozvedieť sa viac

Poštová 50/1, 085 01 Bardejov
Komenského 74/3, 053 02 Spišský Hrhov

Web: http://mojkredenc.sk/

Facebook: kredenc.

Instagram: kredenc.bardejov

YouTube:  https://www.youtube.com/watch?v=lq88djr_U_s

Fotogaléria: Anna Humbert

 

Lenka Vidumská

 

 

 

 

 

 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.