To pravé vianočné od IdeaTree

 

 

 

 

1. Ako vznikla vaša značka?
Značka IdeaTree vznikla začiatkom roka 2014, chvíľu po tom, čo sa našli dve kreatívne duše (my - dnes už manželia) a chceli sa trocha odreagovať od ich vtedajšieho zamestnania – IT a študentka.
Názov IdeaTree vznikol na základe prvých výrobkov, keď sme začali ponúkať maľované svadobné obrazy - stromy na svadbu. Názov symbolizuje naše nápady, ktoré nás obklopujú každý deň a sú pre našu tvorbu nesmierne dôležité.

 

 

 

 

 

 

2. Vianoce sú už takmer za dverami a mnohí začnú už čoskoro nakupovať vianočné ozdoby a dekorácie. Aké vianočné dekorácie máte v ponuke?
Keďže gro našej práce predstavuje práca s drevom, aj väčšina našich vianočných dekorácií je z tohto materiálu. V ponuke máme množstvo drevených ozdôb na vianočný stromček v rôznych motívoch. Obľúbené sú najmä personalizované vianočné ozdoby – napr. vianočná guľa s menom alebo ozdoba na stromček s menom novorodeniatka s vygravírovaným textom ,,Moje prvé Vianoce,,. Okrem ozdôb na stromček máme v ponuke aj rôzne drevené dekorácie, chalúpky, stromčeky a pre kreatívne duše aj materiál na dotvorenie – napr. čísla na adventný veniec alebo adventný kalendár. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na drevené šablóny, ktorými si môžete ozdobiť kávu alebo horúcu čokoládu. A tento rok pribudli k šablónam aj kamenné podšálky s vygravírovaným vianočným motívom.

 

 

 

 

 

 

3. Má u vás zákazník možnosť vlastného návrhu dekorácie alebo ozdoby?
Samozrejme väčšiu časť našej práce tvoria výrobky, ktoré sú vytvorené na mieru pre konkrétneho zákazníka. Veľmi sa tešíme, ak sa chcú do našej tvorby zapojiť aj zákazníci so svojou kreativitou a spolu tak vytvoríme nový originálny výrobok.

 

 

 

 

4. V čom sa líšia vaše vianočné ozdoby od tých, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch?
Hlavným rozdielom v našich výrobkoch oproti výrobkom v bežne dostupných obchodoch je, že všetky vecičky vyrábame s láskou a vášňou, slovenskými rukami a snažíme sa o najvyššiu kvalitu. Každý jeden výrobok prejde našimi rukami niekoľkokrát, kým sa dostane ku konečnému zákazníkovi. Od návrhu, cez výber kvalitného materiálu, výroby, dokončovacích prác a poslednej kontroly pred tým, než výrobok zabalíme a odošleme. Obaja sme detailisti a vždy si kladieme otázku, či by sme boli s daným výrobkom spokojní aj my, ak by sme si ho samy objednali.

 

 

 

 

5. Plánujete v najbližšej dobe rozšíriť vašu vianočnú ponuku?
Na Vianočnej ponuke sme začali pracovať už v septembri a tento rok by sme chceli ešte stihnúť pridať pár nádherných originálnych výrobkov. Za tým však stojí množstvo práce a preto veríme, že stihneme všetko tak, aby si ich zákazníci stihli kúpiť ešte tento rok a v dostatočnom predstihu. Môžeme prezradiť, že pribudnú nové ozdoby na stromček a drevené vianočné pozdravy. Medzi novinkami budú aj drevené výrobky, ktoré potešia deti a precvičia ich kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku a pribudnú aj výrobky z pre nás nového materiálu – korku.

 

 

 


Kontakt:
Miroslav Blaho
Mail: eshop@ideatree.sk
Telefón: 0911 947 556

 

Za rozhovor ďakujem pánovi Miroslavovi. 

 

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.