Spoločnosť NAUREUS predstavuje prírodnú drogériu

 

Spoločnosť NAUREUS ponúka pestrý výber prírodnej drogérie a rôznych ekologických produktov. Spoločnosť srdcom na Slovensku, ale známa a uznávaná aj v zahraničí, v Maďarsku či v Českej republike.

 

1. Ako vznikol názov Vašej spoločnosti ? „NAUREUS“

Názov spoločnosti NAUREUS sa môže zdať trochu „krkolomný“, ale o to viac je jeho význam dôležitejší a najmä s odkazom pre spoločnosť. Dlho sme hľadali niečo originálne a výstižné pre filozofiu našej, ešte vtedy nezaloženej spoločnosti. Rozmýšľali sme, aký názov resp. posolstvo môže definovať naše myšlienky, úvahy a predstavy o fungovaní spoločnosti ako takej a aby to odzrkadlovalo naše presvedčenie, že v prírode nájde človek všetko zásadné čo k životu potrebuje. Spojitosť slov zlatá = Aureum a príroda = Nature nám v latinčine prišla ako klúčová pre vytvorenie názvu spoločnosti NAUREUS. Tento názov má jasný odkaz, ktorý hovorí o tom, že príroda je zlatá a človek v nej nájde všetko čo potrebuje.
 

2. Kedy bola Vaša spoločnosť založená?

Naureus ako spoločnosť bola založená na ORSR v utorok, 25. júna 2013, ale myšlienka NAUREUS-u asi 7-8 mesiacov pred tým.

 

3. Predajom akého sortimentu sa zaoberá Vaša spoločnosť?

Aktuálne má spoločnosť NAUREUS v portfóliu viac ako 20 000 kusov produktov, rôznych sortimentných kategórií ako prírodnú kozmetiku, zdravú výživu, výživové doplnky, EKO-drogériu, aromaterapiu, EKO-produkty pre zvieratá EKO - Detské cumlíky, EKO - Detské hračky, Zdravé fľaše, EKO tašky, EKO - Detské plienky, ale je toho oveľa viac. Naše ambície osvety spoločnosti sú výsoké a máme pripravené rozširovanie sortimentu aj pre rok 2019, kde sa budeme snažiť začleniť do predaja všetko, čo je spojené so zdravým životným štýlom.

4. Ako pomáha Vaša prírodná drogéria životnému prostrediu a ľudskému organizmu?

Prírodná drogéria obsahuje len prírodné látky. Tie nemajú problém sa v prírode rozložiť a neznečisťujú ju. Taktiež je veľmi priaznivá k pokožke. Jednoducho ju pokožka prijme bez problémov a je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou, alergikov, astmatikov a malé deti.

Eko Drogéria ako taká a ekologické pranie je výhodným nielen pre nás ako užívateľov, ale aj pre prostredie v ktorom sa nachádzame. Eko prostriedky na pranie neobsahujú látky, ktoré sú škodlivé pre dýchacie cesty a pokožku, neobsahujú tenzidy, detergenty, fosfáty a enzýmy. Komerčné prostriedky na pranie sú veľmi neohľaduplné k  vode a pôde. Pre živočíchy v nich žijúce a tiež rastliny. Prírodná drogéria tieto komplikácie nevytvára. Ani ľuďom a ani okoliu v ktorom žijú.
 

 

5. Čím sa Vaša spoločnosť odlišuje od konkurencie?

Spoločnosť Naureus má viacero predností o ktoré sa môže zákazník oprieť. V prvom rade, by sme radi vyzdvihli náš zákaznícky servis, ktorého výsledkom sú aj naše ocenenia v rokoch 2015, 2016 a 2017 v prestížnej súťaži, ktorú usporadúva portál Heureka. Všetky tieto 3 za sebou idúce roky sme sa stali finalistami v kategórii kozmetika a veríme, že za rok 2018 ktorého vyhodnotenie bude tento rok, to nebude inak, ak nie lepšie . Tieto výsledky sú zároveň aj definíciou našej korektnosti k zákazníkovi.

Jednou z ďalších predností, ktoré nie sú štandardom pri predaji obdobného sortimentu je dôkladný popis v zložení produktov. Nemyslíme len dôkladnosť, že tam uverejňujeme všetky zložky ale chceli sme, aby zákazník vedel čo daná zložka uvedená „nezrozumiteľným jazykom“ aj znamená. Stačí položiť myšku na jednu zo zložiek uvedenú v sekcii zloženie a dostanete preklad danej zložky do zrozumiteľného prekladu.

-spoločnosť staviame na profesionálnom prístupe k zákazníkom, ústretovosti a pozitívnej komunikácii, prostredníctvom stránky aj telefónneho čísla

-obchod sa snažíme neustále napredovať, a tak zákazníkom ponúkame čo najatraktívnejšie ceny, zľavy a akcie,

-už od 1,99 € si zaobstaráte v NAUREUSE expresnú dopravu, kde si môžete vybrať až z niekoľkých druhov  presne podľa vašich potrieb a želaní

-na rozdiel od iných firiem majú zákazníci možnosť si v NAUREUSE vybraťaž z 5 druhov, ako uhradiť platbu za svoj nákup

-firma si zakladá na bezproblémovej reklamácii, pretože ide hlavne o spokojnosť zákazníka a o riešenie každej vzniknutej situácie,

-väčšina produktov z portfólia má certifikát, ktorý zaručuje prírodné zloženie výrobku

-v NAUREUS-e nájdete široký starostlivo vybraný sortiment ,zahrňujúci viac ako 200 značiek a 20 000 kusov rôznych produktov

 

6. V čom vidíte hlavný rozdiel medzi Vašou prírodnou drogériou a bežnou drogériou, ktorá je ponúkaná v obchodných reťazcoch?

Hlavný rozdiel ktorý je zreteľný je v pozitívach eko drogérie oproti konvenčnej drogérii. V prvom rade by sme chceli vyzdvihnúť aspekt, ktorý je veľmi dôležitý pre bežného spotrebiteľa. Eko pranie je ekonomicky porovnateľné s praním konvenčnými prostriedkami. Konvenčné pracie prostriedky sú paradoxne predražované. Aj keď sa cena ekologického prostriedku javí ako drahšia oproti konvenčnému prostriedku, v skutočnosti to tak nie je. Pri ekologickom pracom prostriedku je dávkovanie oveľa menšie ako u tých konvenčných.

 

Ekologické pracie prostriedky majú pozitívny vplyv na:

Peňaženku

Šetrí Zdravie

Chráni životné prostredie

Netestuje sa na zvieratách
 

7. V čom spočívajú hlavné ekologické výhody prírodnej drogérie?

Ekologické výhody prírodnej drogérie vnímame hlavne v nasledovných aspektoch života:

 - šetrí životné prostredie v ktorom sa sami nachádzame a potrebujeme ho pre náš každodenný život

 - vďaka výdatnosti ekodrogérie je účinná a je tam dlhšia doba používania

 - je veľmi jednoduchá rozložiteľnosť v pôde a vo vode

 - výrobcovia ekodrogérie používajú recyklované obaly ktoré sú recyklovateľné

 - výrobky ekodrogérie sú vhodné aj pre ČOV – čističky odpadových vôd

 - výrobky sú vhodné pre ľudí so senzitívnou pokožkou

- priaznivá cena verzus kvalita ekodrogérie


                                                           

Za rozhovor ďakujem pánovi Andrejovi.
 

 

Dozvedieť sa viac:
Naureus s.r.o.                             
Webová adresa: 
www.naureus.sk
www.naureus.cz
www.naureus.hu

Telefónne číslo: +421 948 383 420
DOM ZDRAVIA – NAUREUS.sk
Bystrická cesta 2281/54A,
034 01 Ružomberok
Facebook: https://www.facebook.com/naureus.sk/ 

                                                                                                                                                         

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.