Ivekol - rodinná firma s filozofiou čistejšieho a zdravšieho domova

1. Popíšte nám, čomu sa venujete.

 Záleží nám na zdraví a prostredí, v ktorom žijeme. Sme rodinná firma – naši synovia sú od malička vedený k športu a disciplíne. Vzájomnou spoluprácou dosahujeme krok za krokom naše predsavzatia – dostať do povedomia každej domácnosti : MAŤ ZDRAVŠÍ, BEZPEČNEJŠÍ A ČISTEJŠÍ DOMOV.
Zdravší - mať doma menej chemikálií, obzvlášť pre tých, ktorí trpia alergiami na chemikálie, astmou alebo chronickými dýchacími problémami.
Bezpečnejší -   menej chemických čistiacich prostriedkov v domácnosti, obzvlášť ak máte malé deti.
Čistejší  -  mikrovlákno odstraňuje alergény a baktérie z povrchov.

Veríme, že každá domácnosť môže svojimi každodennými rozhodnutiami zohrať dôležitú úlohu pri šetrení životného prostredia. Spoločne sme dokázali nájsť súhru, čo dokazuje naše portfólio produktov.

Naše motto:     

 

  "Životné prostredie je dar, ktorý si musíme chrániť každý deň."

 

2. Kedy a za akých okolností vznikla vaša spoločnosť?

Naša spoločnosť vznikla ešte v roku 1997. Spolupracovali sme so zahraničnou firmou – boli sme distribútormi produktov  týkajúcich sa zdravého životného štýlu. Firma ponúkala svoje výrobky prostredníctvom „party systém“, a od roku 2017 máme nové produkty, ktoré vám prezentujem dnes.   

 

 

3. Aké výrobky ponúkate a v akej cenovej réžii sa pohybujú?

Na trh prinášame výrobky, ktoré dosahujú prvotriednu úroveň z hľadiska kvality a tiež účinnosti:


Mikrovláknové utierky IveKol -  sú hypoalergénne a bezpečné pre životné prostredie, spoznáte  ich vďaka vysokej kvalite -  sú vyrobené z nerecyklovaných plastov - s rôzne hrubým povrchom, veľkosťou a rôznou štruktúrou (máme 13 druhov). Mikrovlákno skutočne chytá prach a špinu a môže byť používané s alebo bez chemikálií. Dôvodom je kladný náboj filamentov, zatiaľ čo prach a špina nesú záporný náboj. Kvalitné mikrovlákno skoro doslovne „pozbiera“ všetok cudzí materiál. Pri použití za sucha, fungujú vlákna ako magnet na prach. Pri použití na vlhko len s vodou, vlákna sa stanú úžasnou štetkou, jednoducho sa pobijú s najväčšou špinou. Cena mikrovláknových utierok sa pohybuje  od 6,90 – 8,90 €.
mikrovlakno-ivekol

 

 

Výživové doplnky IveKol  - sú to prírodné produkty – bez obsahu akýchkoľvek škodlivých látok, ktoré by mohli mať negatívny dopad na vaše zdravie alebo aj okolitú prírodu. Sú vyrábané na Slovensku.  Sú mimoriadne účinné – špeciálnym procesom výroby rozkladáme všetky prírodné zložky na nano častice. Ich účinnosť je aj vďaka tomuto milión násobne väčšia. K tomu sú ešte aj bezpečné - nepoužívame chemické prísady, preto je každý z našich produktov bezpečný pre kohokoľvek, či už sú to deti, zvieratá alebo naša planéta. Keďže produkty sú ničím neriedené – stačí malé množstvo na účinky, ktoré sú od nich očakávané.
vyzivove-doplnky-pre-cele-telo-ivekol

 

Aqua IveKol filter na úpravu pitnej vody
aqua-ivekol

 

Eco Life Bavlnené uteráky a osušky -  sada uterákov za 39€   
ecolige-ivekol

 

Čistiace prostriedky PÁNBACH -  prírodné čistiace prostriedky, vyrábané na Slovensku, ponúkame ich v 500ml sklenených fľašiach za  cenu 11€.  
panbach-ivekol

 

 

4. Okrem e-shopu sa venujete aj prednáškam. Komu sú určené? Čo sa počas nich dozvieme?

Prinášame ľuďom pocit zodpovednosti za ochranu prostredia, v ktorom žijú, a tým si získavame ich dôveru. Našou teóriou je: uprac si dom – svoje okolie , tým si ozdrav telo – tiež ľudí okolo seba urob zdravšími a šťastnými. Prednášky sú určené tým, ktorí majú záujem – mamičkám v detských centrách, škôlkach, dámam na dôchodku, školám, firmám. Dozviete sa, že upratovanie môže byť aj skvelou terapiou – že syntetické chemické čistiace prostriedky vôbec doma nemusia byť – že prírodné prostriedky ušetria nielen peniaze, ale aj energiu a čas. Všetko to má dopad aj na zdravie – naučíme generácie „šetriť“ aj našu planétu. Prednáška záleží od zvolenej témy. Nie v poslednom rade kladieme dôraz aj na „čistú“ pitnú vodu a zdravé telo, ktorému dokážeme pomocou prírodných výživových doplnkov posilniť imunitu.

 

 

5. Ako funguje (o čom je)  IveKol párty?

Máme viac ako 20 ročnú skúsenosť, že „párty systém“ funguje! Tu je vytvorený trojuholník: poradkyňa – pozvaní hostia a pani domáca, u ktorej sa party koná - to je prvý model. Druhá možnosť: my (ako prednášajúci) a pozvané poradkyne s ich hosťami. Výhoda „party“ resp. týchto stretnutí je, že výrobok chytia do ruky – vymenia si skúsenosti – dajú si tipy a nakupujú. Ďalšia výhoda: nečakáme (ako v kamenných predajniach ) na zákazníkov – my ideme za nimi. Ešte vysvetlenie kto je poradkyňa - to sú naše vyškolené predajkyne, ktoré takéto party organizujú. Priznáme sa, že tento systém pomaly vytláča e-shop – anonymný predaj, kedy zákazník nemá čas – chce rýchlo nakupovaťa nemá záujem komunikovať, hoci – možno si to ani neuvedomuje – stráca možnosti a výhody „párty“.

 

 

 

6. Prečo by mali ľudia nakupovať výrobky práve od Vás? Aká je ich pridaná hodnota?

Zárukou je prvotriedna kvalita a účinnosť všetkých produktov – prvotriedny servis – v prípade záujmu aj priamy kontakt. Nemenej dôležitá je pre nás aj spätná väzba a našou inšpiráciou sú spokojní zákazníci, ktorí používajú a odporúčajú naše výrobky ďalej. Pridaná hodnota? Mohla by byť táto myšlienka :produkty sa prelínajú navzájom: mikrovláknom sa vyčisti dom – výživovými doplnkami posilní telo – utieraj sa bavlnenými eko uterákmi -antioxidant zapi čistou vodou, a ak potrebuješ čistiaci prostriedok – tak prírodný, ktorý nezaťažuje prírodu a šetrí zdravie tvoje aj zdravie tvojej rodiny.

 

Ďakujeme za rozhovor! 

Mária Šugareková

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.