Darujte pod stromček kvalitný čaj od Dream Tea

 

 

 

 

1. Čo vás viedlo k založeniu vašej značky?

Značka Dream Tea vznikla v roku 2017. Pre samotné založenie internetového obchodu prieskume internetového trhu na území Slovenskej republiky.ako reakcia na zvyšujúci sa záujem ľudí o pohodlné online nakupovanie produktov cez internet a z pohodlia domova. Ďalej sme sa rozhodli využiť vhodné podnikateľské prostredie, chuť pracovať a v neposlednom rade bola obrovská motivácia vytvoriť konkurencie schopný internetový obchod, čo do dnešného dňa považujeme za najväčšiu výzvu. Pre nami ponúkane produkty a to najmä sypané čaje sme sa rozhodli z toho dôvodu, že sypané čaje sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube. Pred niekoľkými rokmi na Slovensku, spotrebitelia nepoznali sypané čaje v takej miere ako dnes. Ľudia sú zvyknutý vo väčšej miere nakupovať porciované čaje tzv. čajové vrecúška. Netreba však porciované čaje považovať za „odpad“. Toto tvrdenie nie je pradivé! Jedná sa iba čisto o zvyk spotrebiteľa, či obľubuje čaj sypaný alebo porciovaný. Dream Tea ponúka taktiež kvalitné porciovane čaje. Porciované čaje predávane v našom e-shope sú čaje vysokej kvality vyrábané kvalitnými surovinami.

 

 

 

 

2. Aké rôzne sypané čaje máte v ponuke?

V základe ponúkame na predaj širokú ponuku bylinných sypaných čajov a bylinných čajových zmesí. Sypané čajové zmesi sú charakteristické kombináciou a miešaním viacerých bylín, pričom výsledkom je samotná bylinný čajová zmes, ako jeden finálny produkt. V ponuke internetového obchodu Dream Tea máme však taktiež ovocné sypané čaje, zelené sypané čaje, zelené sypané čaje ochutené, čierne sypané čaje, biele sypané čaje a rooibos čaje. Rooibos sypané čaje sú charakteristické tým, že neobsahujú zložku kofeín. V odbornej literatúre sa však rooibos čaje uvádzajú ako výborné antioxidanty.  Ponuku produktov však pravidelne meníme, dopĺňame a snažíme sa čo najpružnejšie reagovať na potreby zákazníka a aktuálny najmä sezónny záujem o produkty.

 

3. Máte v ponuke aj darčekové balenia?

V ponuke internetového obchodu máme aj darčekové balenia. Samotné darčekové balenia máme rozdelené do dvoch základných kategórii a to Vianočné balenia a Darčekové balenia, ktoré možno charakterizovať ako celoročné. Vianočné balenia ponúkané v našom internetovom obchode sa v poslednom období tešia veľkej obľube. Zákazníci oceňujú najmä kombináciu ovocných a zelených sypaných čajov zabalených do jedného darčekového balenia, pričom obľube sa teší najmä fakt, že v našom e-shope ponúkame množstvo farebných a typových variácií vianočných balíčkov spolu s etiketou Vianočného priania, ktorá je umiestnená na samotnom produkte nachádzajúcom sa vo vianočnom balíčku.Veľkú popularitu majú v aktuálnej sezóne vianočné balíčky, ktoré obsahujú jeden druhu sypaného čaju spolu so šálkou na čaj.

 

Darčekové balenia celoročné, ktorá sa nachádzajú v našej ponuke sú zamerané najmä na obdarovanie pri určitej príležitosti napr. Valentín, narodeniny či meniny. Tieto darčekové balenia predávame celoročne a zákazník má taktiež možnosť vybrať si z viacerých farebných a typových variácií produktu, podľa toho čo mu najviac vyhovuje a vhodným darčekom potešiť svojho blízkeho.

 

 

 

 

4. Kde vás môžu zákazníci nájsť?

Internetový obchod má doménu www.dreamtea.sk. Je možné nás nájsť na sociálnej sieti Facebook podľa názvom Dream Tea – Sypané čaje a taktiež Instagram pod názvom Dream Tea . Kamennú predajňu v súčasnosti nemáme, keďže sa špecializuje na internetový predaj.

 

5. Aké sypané čaje patria medzi najobľúbenejšie?

Medzi najobľúbenejšie sypané čaje patria jednoznačne bylinné a zelené čaje. Medzi populárne bylinné sypané čaje patria: Echinacea purpurová, ktorá užíva pri problémoch močového ústrojenstva a podporuje náš imunitný systém. Užíva sa tiež pri prechladnutí alebo chrípke. Ibištek Sudánsky, ďalej Kotvičník zemný, ktorý podporuje vitalitu a obranyschopnosť organizmua Materina dúška ktorá sa užíva najmä pri problémoch nespavosti, závratoch, bolestiach hlavy, nervozite a podráždenosti ale i ako podpora posilnenia imunitných reakcií. Z kategórie zelené sypané čaje sa obľube tešia Zelený sypaný čaj China Gunpowder,  Japan Sencha a Zelený sypaný čaj ochutený Poklady Japonska. Tento zelený čaj sa vyznačuje kompiláciou, ktorá je zmiešaná z viacerých kvalitných japonských zelených čajov a patrí medzi najobľúbenejšie ochutené zelené sypané čaje.

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Ponúkate aj porciované čaje, v čom sa líšia vaše od tých priemyselne vyrábaných?

Internetový obchod www.dreamtea.sk ponúka kvalitné porciované čaje kategórie exclusive porciované čaje. Tieto čaje obsahujú 12 pyramídových čajových vrecúšok, pričom každé vrecúško obsahuje 2 g čaju. Porciované čaje exclusive sa od priemyselne vyrábaných čajov odlišujú tým, že obsah každého pyramídového vrecka je ručne zmiešaný vopred upraveným pomerom čaju, pričom vrecko je opäť ručne zvážene a následne vložené do samotného balenia. Základom nami ponúkaných porciovaných čajov je však vždy jednotlivý sypaný čaj alebo zmes, prípadne kombinácia bylín vložená do pyramídového vrecúška, čoho výsledkom je porciovaný čaj. Výhodnou porciovaného čaju je rýchlosť a jednoduchosť prípravy.  V nadchádzajúcom roku bude pre našich zákazníkov z dôvodu rastúceho dopytu ponuka porciovaných čajov rozšírená.

 

 

 

 

 

Kontakt:

Martin Dobiaš - Dream Tea
Východná 21
911 08  Trenčín
tel: 0910 325 889

info@dreamtea.sk
https://www.dreamtea.sk/

 

 

Za rozhovor ďakujem tímu Dream Tea.

 

 

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.