Cvičte v pohodlnom oblečení od Aida Style

 

 

 

 

1. Na začiatok nám priblížte začiatky vašej spoločnosti. Aké boli dôvody jej založenia?

Po ukončení štúdií na Vysokej škole sa vyskytla možnosť robiť grafičku a právničku, skrátka rôznorodé zastúpenie v jednej osobe pre jednu spoločnosť, ktorá sa venovala výrobe športového oblečenia. Mojím koníčkom bolo dovtedy navrhovanie a vytváranie rôznych druhov odevov, a tu som sa mohla začať venovať tejto tvorbe naplno. Hlavne zdokonaľovať svoje zručnosti, hľadať kvalitných dodávateľov, či už materiálov alebo potlačí, a tak vytvárať kvalitné a dizajnové športové oblečenie s autorskými potlačami.

 

 

 

 

2. V súčasnej dobe môžeme vidieť stále viac a viac ľudí, ktorých novou záľubou sa stalo fitnes.  Aké druhy oblečenia určeného pre túto aktivitu ponúkate?

Ponuka je rôznorodá, či už pre fitnes alebo pre iné druhy letných a zimných športov. Pre milovníkov fitnes mám v ponuke legíny, kraťasy, športové krátke topy, tričká, tričká s dlhými rukávmi, samozrejme, všetko z funkčných materiálov, ktoré majú termoregulačné vlastnosti a sú šité elastickými niťami.Legíny a športové krátke topy majú materiál s UVB a UVA ochranným faktorom 50, čiže sa môžu použiť aj do vody, na surf a iné vodné športy, takisto sú odolné voči chlóru, tak sú vhodné aj do bazénov.

 

3. V čom je vaše fitnes oblečenie lepšie ako to, ktoré je dostupné v bežných obchodoch?

Oblečenie AIDASTYLE je vyrábané v malých sériách. Je to v prvom rade kvalitný handmade, ktorý má však vysokú kvalitu. Líši sa spracovaním a každý jeden kúsok je osobitne vystrihnutý a ušitý našimi rukami v našom ateliéri, dizajny sú potláčané na Slovensku v malej rodinnej tlačiarni. Dizajny sú ukladané do strihu a tlačené v pomere 1:1, čiže potlač bude presne taká istá ako je na fotke to znamená, že nebude posunutá. Nestriháme veci z metrovej potlače v náloži, ale každý kúsok zvlášť. Oblečenie vieme v určitej miere prispôsobiť nášmu zákazníkovi. Ak niekto potrebuje legíny skrátiť alebo predĺžiť, tak to nie je pre nás problém. To v bežných obchodoch dostupné nie je.

 

 

 

 

4. Z akých materiálov vyrábate dané kúsky?

Materiály, na ktoré potláčam moje dizajny sú zmesou polyesteru a elastanu. Na legíny a termo oblečenie mám dodávateľa z Talianska, ktorý je špičkou vo výrobe funkčných látok pre vrcholové športové aktivity, a dokonca spolupracuje s organizáciou HealthySeas, ktorá čistí moria od plastového odpadu. Tieto plasty, ako sú rybárske siete, plastové fľaše atď., sú recyklované spolu s plastovými odpadmi z priemyselných produkcií. Takisto podporujem aj slovenských lokálnych výrobcov funkčných materiálov, ktoré využívam napríklad na body. Všetky tieto materiály majú certifikáty  OEKO-TEX, OEKO-TEX standart 100 a spĺňajú najvyššie štandardy ekologickej výroby. 

 

 

 

 

5. Pre koho vyrábate fitnes oblečenie? Z akých veľkostí má zákazník na výber?

Fitnes oblečenie si môžu zákazníčky zakúpiť vo veľkostiach od XS po XL. Sú dostupné aj všetky detské veľkosti legín, a to vo všetkých dizajnoch, čo často využívajú mamičky obľubujúce fitnes pre svoje ratolesti.

Sú však v ponuke aj pánske legíny a topy či už s krátkym alebo dlhým rukávom, a samozrejme, pánske termo mikiny.

 

6. Ktoré druhy fitnes oblečenia sú u zákazníkov najpopulárnejšie?

Vo fitnese sú to jednoznačne legíny, ale je trendom si kupovať celé sety v konkrétnom dizajne. Tak k legínam často zákazníčky objednávajú športové krátke topy alebo kraťasy, a samozrejme, ako doplnok čelenky.

 

 

 

 

7. Kde vás môžu zákazníci nájsť? Ako je to s objednávkou a dopravou?

Objednať si môžu v pohodlí cez eshop www.aidastyle.sk, alebo osobne ma navštíviť v mojom ateliéri na Kolibe v Bratislave. Rada odpoviem na všetky otázky aj na facebooku https://www.facebook.com/AidaStyle alebo cez email aidastyle@aidastyle.sk, no a samozrejme, môžete sledovať, čo nového sa deje v našej kreatívnej dielni aj na instagrame @aidastylefashion.

 

 

 

 

Za rozhovor ďakujem pani Andrei. 

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.