Počuli ste už o kozmetike 100% PURE®. Viac v rozhovore.

 

Čo sa rozumie pod príbehom 100% PURE?

100% PURE® nie je len názov značky či zloženie našich produktov. 100% PURE je záväzok vyrábať najčistejšie a najzdravšie produkty, a vzdelávať ľudí o tom, prečo je tak dôležité byť 100% PURE. Snažíme sa žiť so súcitom, láskavosťou a empatiou, s veľkým ohľadom na životné prostredie a chceme zlepšiť životy nielen ľuďom, ale aj zvieratám.

 

Odkiaľ pochádzajú výrobky?

Výrobky pochádzajú z USA. Zakladateľom značky je Susie Wang, ktorá je zároveň produktová vývojárka. Skvelá žena, ktorá neustále obnovuje, vylepšuje a vytvára. 100% PURE bolo založené v roku 2005 v Kalifornii, USA.

 

 

 

Aké výrobky ponúkate? Môžete nám predstaviť sortiment?

Ponúkame dekoratívnu, pleťovú, telovú a vlasovú kozmetiku. Nájdete u nás všetko od make-upov, riaseniek, rúžov, pleťových krémov, masiek až po šampóny či sprchovacie gély, a veľa iného. Kompletný široký sortiment nájdete na našom eshope.

 

Od ostatných výrobcov sa líšite najmä tým, že je kozmetika VEGAN. Prezradíte nám čím ste výnimoční?

100% PURE je najčistejšia a najzdravšia výživa pre našu/vašu pokožku a je vyrábaná z prírodných BIO surovín najvyššej kvality. Väčšina produktov má vegánske zloženie, zopár obsahuje včelie produkty. Všetky produkty sú však jasne označené a skvelá správa je, že značka 100% PURE postupne mení zloženie všetkých produktov na VEGAN.

Okrem toho vlastníme patent na úžasnú vec, a to použitie ovocných a zeleninových pigmentov pri výrobe dekoratívnej kozmetiky. A to je jeden z niekoľkých jedinečných patentovaných technológií, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Jedine 100%PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov. Všetky antioxidanty a vitamíny z týchto pigmentov si tak nanášate priamo na pleť, a tie potom pôsobia blahodárne a výživne na vašu pokožku.

Naše produkty sú bez škodlivých toxínov, umelých farbív, vôní a syntetických chemických konzervačných látok. Značka 100%PURE vlastní patent aj na svoj 100% prírodný konzervačný systém zložený z byliniek.

Za výnimočné a dôležité pokladáme aj to, že netestujeme na zvieratách. 100%PURE vlastní celosvetovo platný certifikát HCS (Human Cosmetics Standard), ktorý ako jediný zaručuje naozajstné netestovanie na zvieratách. Výrobky sú vyrábané bez krutosti, to znamená, že žiadne zložky ani konečné výrobky nie sú testované na zvieratách, a to nikde na svete.

 

 

Koľkí ľudia pomáhajú pri tejto práci?

Momentálne sme na to dve. S marketingom a sociálnymi sieťami mi od začiatku tohto roka pomáha Juli. Je to skvelá blogerka so skúsenosťami a okrem iného sa venuje svojmu blogu Life is better in bikins: http://lifeisbetterinbikinis.net/No a ostatné záležitosti riešim ja. 

 

Kde všade sa o Vás môžu ľudia dozvedieť?

Nájdete nás na Facebooku či Instagrame. A občas sa nejaký produkt objaví aj v časopise Eva. Plánujeme sa tiež v budúcnosti zúčastniť festivalov a iných akcií.

 

 

Kde všade si vieme produkty zakúpiť?

Produkty je možné si zakúpiť na našom eshope: www.100PercentPure.sk

Taktiež rozbiehame spolupráce s obchodmi či eshopmi so zdravou výživou a kozmetikou. Radi by sme v budúcnosti našu značku dostali aj do  kozmetických či kaderníckych salónov.

 

Ďakujeme za poskytnutie rozhovoru

 

Dozvedieť sa viac

Web: www.100PercentPure.sk

Facebook: 100%Pure Slovakia

Instagram: 100percentpuresk 

Email: info@100percentpure.sk

Foto: Natália Jusková

 

Lenka Vidumská

 

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.