LOVE TVORenie – Handmade by Sisinka

 

1. Aké boli začiatky vašej značky ako vnímate jej progres?

Moja značka prešla vývojom už od roku 2009 – keď som snívala o tom, že raz budem mať svoju značku, pod ktorou budem tvoriť, aby ľudia vedeli, že to robím ja. V tom čase som začínala s pečením tôrt, pečením medovníčkov a na moje fotky som písala  svoju značku. Pečiem torty dodnes a stále ma to baví. No už som nezostala len pri tortách. Postupne sa pridalo tvorenie mydielok pre kamarátky na sviatky alebo len tak pre radosť. Pochopila som, že výroba mydielok ma očarila a tak som nazvala môj profil mydLOVE TVORenie. Neskôr som si uvedomila, že  určite nezostanem len pri mydlách, pretože som tvorivá duša. Stále skúšam niečo nové. LOVE TVOR láska tvor som však chcela zachovať. Veci robené s láskou sú tie správne veci v živote. A tak vzniklo LOVE TVORenie hand made by Sisinka. Svoje logo som si urobila  takpovediac na počkanie – málokto vie, že ani tu to nie je náhoda a to logo má v sebe poslanie. Ale o tom možno nabudúce.

 

 

 

 

 

 

2. Aké handmade produkty vyrábate ?

Ako som už spomínala venovala som sa prevažne hand made mydielkam, no keďže na Slovensku neexistujú dekoračné mydlá, na ktoré som bola zameraná, existujú len mydlá na umývanie, rozšírila som svoje LOVE TVORenie aj o nejaké nové výrobky okrem mydielok, ktoré si zachovajú svoj pôvod za účelom dekorácie. Je ťažké razom zmeniť všetky letáky, vizitky, rollup a všetko prepisovať. Snažím sa robiť výrobky, ktoré urobia ľuďom radosť, dokážu ich darovať a zároveň potešiť seba. Takže moje tvorenie je zamerané na voňavé dekorácie do bytu, maľovanie obrazov, maľovanie kameňov s anjelmi, anjeli na dreve, výrobky s hmotou fimo – lyžičky, príbory, poháriky a dekoračné predmety podľa záujmu.

 

 


 

 

 

3. Veľkou novinkou sa stali aj obrazy na tému anjelov a lásky. Čo vás inšpirovalo práve k tejto téme?

Keď si spomeniem na úplný začiatok mojej kreatívnej tvorby, boli to práve vianočné anjeliky, ktoré som vyrábala v predvianočnom období asi mesiac pred pôrodom. Bolo ich 555. Sama som bola prekvapená,  ako sa ľuďom páčili a objednávky sa mi hrnuli z každej strany. Bola som veľmi vďačná, že niekto ocenil moju prácu. Neskôr ma oslovil p. Milan Krajňák, či by som neskúsila namaľovať anjelov. Rozdával po Slovensku drevené srdiečka pre choré deti, týrané matky a iné životom skúšané ženy. V tomto ho podporovala aj Adela Vinczeová v rôznych projektoch, či Celeste Buckingham, ktorá si jeho srdiečko vzala aj na Ples v opere ako šperk. A tak som maľovala anjelské srdiečka a rozdávala, neskôr som sa aj osobne stretla práve s týmito osobnosťami. Rozumiem sa anjelským číslam, odkazom, poslaniam a znameniam. Anjeli ma sprevádzajú v mojej tvorbe a k obrazom bol už len krôčik. Anjelov som robila z mydielok, viem ich vložiť aj do tvorenia aj v inej podobe. Takto som vyrábala voňavých anjelikov na drevenom srdci s pierkami, ktorých si ľudia veľmi obľúbili. Nachádzajú sa v mnohých domácnostiach. K tvoreniu obrazov bol už len krôčik. Obraz maľujem z piesne, z básne, citátu – keď ma zaujme text, melódia – namaľujem obraz – obraz má svoj príbeh lásky, má moje pocity, má moju dušu. Záleží mi na tom, kam sa dostane, aby bol aj ten obraz milovaný. Mnohé výrobky venujem aj do aukcií pre deti pre ich finančnú podporu.

 

 

 

 

4. Veľkým prekvapením pre milovníkov vašich výrobkov bolo jednoznačne maľovanie akrylom na kameň. Prečo ste sa rozhodli práve pre tento druh tvorenia?

Možno to bolo prekvapenie pre mojich fanúšikov, no pravda je , že kamene som zbierala už pár rokov predtým pri mori . Nevedela som, čo s nimi, ale cítila som, že ich chcem. A tak to prišlo – skúsila som namaľovať anjelov práve akrylom a perličovými farbami. Nie som vyučená maliarka, robím to tak, ako viem a cítim. Jedno viem však určite – téma anjelov a lásky je nevyčerpateľná a dá sa s ňou krásne pracovať. Momentálne pripravujem voňavé anjelske krídla, ktoré môžu zdobiť domácnosť po celý rok, či ozdobiť vianočný stromček. Sú nežné, voňavé, krehké – ako anjeli. Jednou z prvých ľudí, ktorí dostali odo mňa práve tento darček bola speváčka Katka Knechtová – k jej piesni Krídla anjelov, či Adela a Viktor Vinczeoví – aby chránili ich lásku.

 

 

 

 

5. Kde vás môžu zákazníci v najbližšej dobe stretnúť?

Pred pár dňami som sa vrátila z Konferencie Umenie byť ženou v Košiciach, kde ma mohli mnohí stretnúť. Moje výrobky sa prezentujú na rôznych remeselníckych akciách, ktoré usporiadava mesto, či už je to jarmok, Dni mesta, či Šikovný trh, Vianočné trhy. Moje dielka sú zaradené aj v rôznych eventoch ako darčeky, či malé pozornosti k témam pre hostí, kde som partnerom. Keďže máme všade sociálne siete – som stále dostupná na FB, Pintereste a v blízkej dobe bude aj Instagram. Komunikujem pomocou správ, no v prípade potreby rada poradím aj telefonicky.

 

 

 

 

6. Na čom zakladáte vaše známe workshopy?

Workshop samotný má záujemcu niečo naučiť, má ho povzbudiť v prípadných nejasných rozhodnutiach a má byť príjemným spestrením dňa s odovzdaním vlastných skúseností. V mojich workshopoch sa tvorili mydielka a mnohé záujemkyne v tejto tvorbe aj pokračovali po absolvovaní môjho workshopu. Ako som už spomínala -  nezostávam len pri mydlovom tvorení. Určite sa objavia v budúcnosti aj workshopy, ktoré budú zamerané na tvorbu s deťmi a rodičmi alebo náročnejšie tvorenie pre dospelých. No nemusia to byť mydielka. Nechajte sa prekvapiť, pretože dnes ešte neviem, čo zajtra vymyslím.

 

 

 

 

Za rozhovor ďakujem pani Sise. 

 

 

Kontakt:
FB: LOVE TVORenie hand made by Sisinka
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100017623172751
Pinterest: Sisinka LOVETVORenie
mobil: 0905 / 254 743
E-mail: lovetvorenie@gmail.com

 

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.