Darčeky nielen na Valentína od LOVETVORenie

1. Čo vás inšpirovalo k vytvoreniu nového valentínskeho sortimentu?

V prvom rade je to opakovanie sviatkov každý rok. Hoci sv. Valentína neoslavuje ešte každý, pomaly sa už vkráda aj k nám a stáva sa zaužívaným sviatkom. Práve pre tých, ktorí čakajú, čo nové vymyslím, som urobila Valentínsku kolekciu. Ľudia sa ku mne vrátia a chcú zase niečo nové, čím by mohli potešiť svojich blízkych. Ja sama som kreatívna a rada vymýšľam. Nebavilo by ma vyrábať stále to isté a ani stále to isté dostať ako darček. Preto svoj sortiment obmieňam o novinky. Vymýšľam si nové nápady, ktoré potom zrealizujem. Z reakcie ľudí vidím, či to bol dobrý nápad , alebo nie. Preto sa niektoré motívy aj opakujú, ak je o ne záujem. Tvorím “čarodielka” s láskou aj pre svoje potešenie len tak, veľa z nich aj darujem, čo ma teší najviac.

 

 

 

 

2. Aké rôzne darčeky na 14. februára ponúkate?

Sú to rôzne voňavé dekorácie: aranžmány kytičiek, sólo ruže s venovaním, s menom, rôzne darčekové kazety, košíčky, ktoré upravujem podľa záujmu. Dôležité je, aby všetko farebne ladilo. Ľuďom poradím, čo by sme mohli skombinovať tak, aby bol spokojný obdarovaný. Tento rok som zaradila do voňavých dekorácií aj mená s milým medvedíkom. Tieto mená boli vyrobené, aby ľuďom pripomínali, že TY /meno/ si dôležitá pre mňa a TY /meno / si dôležitý pre mňa. Ľudské vzťahy sú zložité a zvlášť tie partnerské. Treba si pripomínať svoju jedinečnosť, úctu, rešpekt a lásku denno - denne , nielen v tento deň. Správne fungujúci vzťah má Valentína každý deň. Tento vzťah sa nedá darovať, len cítiť.

 

 

 

 

 

 

3. Aké farebné varianty ste sa rozhodli pre tieto produkty skombinovať?
Na Valentínske kolekcie sa najviac hodí farba biela a červená. Už len preto, lebo červená farba pripomína lásku, pripomína srdce, je to oheň a vášeň. 14. február je dňom o láske, ktorú si prejavia zaľúbení, ale i príbuzní, priatelia, či rodina. Ak by však niekto chcel inú farebnú kombináciu, rada ju vyrobím. Všetko zladím a prispôsobím danej farbe. Raz mi povedala kamarátka: “Milujem tvoje výrobky, lebo sú také iné, ty to tak dokážeš vyšperkovať do posledného detailu.” Veľmi ma to potešilo, že si to všimla, pretože naozaj nad nimi strávim hodiny a hodiny voľného času po práci. Ale ak milujete to, čo robíte, proste to robíte a ten čas si nájdete.

 

 

 

 

4. Ktoré z výrobkov považujete za najviac vhodné ako darček na sv. Valentína?
Vhodné sú všetky, ktoré ľudia chcú a majú o ne záujem. Ja len ponúknem moje zrealizované nápady. Mnohé prídu ako blesk, proste sa zamyslím a o pár hodín už vyrábam. Ak sa páčia, ľudia povedia - toto je to pravé, toto chcem. Všímam si veci okolo seba, ktoré potom akosi v hlave prerobím na niečo iné. Mnohokrát sa mi stane, že ľudia ani nevedia, čo vlastne chcú. Povedia len: “ Chcem niečo pekné, ale neviem, čo.” Jediné, čo potrebujem vedieť je farba. Potom už tvorím, čo cítim. Som rada, keď mi ľudia pripomenú, že napr. minule som daroval toto a toto, aby som neurobila niečo podobné. Prípadne vylúčia vône, ktoré im nevyhovujú. Každý máme iný vkus a treba premýšľať o obdarovanom, nie o tom, čo sa páči nám. Ľudia robia chyby, keď darujú darčeky, ktoré sa páčia im. Ak majú obaja podobný vkus, je to v poriadku. Ak nie, prichádza sklamanie. A tak by to nemalo byť. Z darčeka by sa mali tešiť obe strany.

 

 

 

 

5. K valentínskym darčekom zaraďujete aj produkty s motívmi anjelov?

Anjely, hoci ich mám rada v akejkoľvek podobe, sú určené skôr na Vianoce, ako ochrana, či malá pozornosť, darček pod stromček. Presne v období Vianoc ich robím najviac. Na Valentína vyhrávajú medvedíky, červené srdiečka, či srdiečka s kľúčom od srdca vyvolenej, no ak niekto túži povedať SI MôJ ANJELIK - rada ho vyrobím aj na Valentína. Anjeliky mám v ponuke stále celý rok - ochraňujú a ľudia si ich žiadajú, pridávam ich aj do kytíc.

 

 

 

 

 

 

6. Aké valentínske darčeky sú najobľúbenejšie?

Veľmi obľúbené sú biele medvedíky s červenými srdiečkami - robím ich v rôznych veľkostiach, ale aj farbách a vôňach podľa požiadaviek. Krásne ukážu darčekové kazety, kde je medvedík, srdiečko a pusinka. O tie mali ľudia záujem aj teraz. V jednej krabičke je povedané všetko. Ak niekto chce pripísať venovanie, či malý odkaz, prípadne napísať meno k darčeku, rada to pre neho urobím. Darčeky na mieru vyrábam s fotkou, kde je zobrazený pár. Už sa mi stala aj taká milá vec, že muž dal urobiť darček žene a žena mužovi a ani jeden o tom nevedel. V ten deň sa zložili darčeky k sebe ako také puzzle. Ako to dopadne, som vedela len ja. Želám všetkým krásneho Valentína, ktorý nebude trvať len v tento deň.

 

 

 

 

Za rozhovor ďakujem pani Sise.

 

 

Kontakt:
Facebook: https://www.facebook.com/love.tvorenie/

E-mailová adresa: lovetvorenie@gmail.com
FB: Silvia SiSi Slabejová
Tel. číslo: 0905/ 254 743

 

Autor: Zuzana Bánska

Zákaznícka zóna

Koľko ušetríte?

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.