Chcete sa vyhnúť vianočnému prebytku?

MINIMALISTKA, ktorá píše svoj vlastný blog vám prezradí čo sa skrýva pod vianočným prebytkom a kupovaniu zbytočných darčekov, ktoré aj tak po pár dňoch vaše deti nebudú baviť a vaša rodina ich založí niekde do skrini.

Originálne vianočné darčeky od malých slovenských výrobcov pre vašich najbližších

Prečo nakupovať od menších slovenských výrobcov? - podporíte malých a stredných podnikateľov na Slovensku; pomôžete našej ekonomike; ponúkajú produkty z tých najkvalitnejších surovín; skvelý dizajn produktov; a tá chuť!

Tip na výrobu venca na dvere od Kreatívnych rúk

Zbehnite von, pozbierajte konáriky a vytvorte si originálny veniec na dvere

Ako si vyrobiť voňavé sviečky doma!

Svietniky, či už drevené alebo s dizajnom dreva, prinesú do vášho príbytku kus prírody. Návod ako si vyrobiť voňavú sviečku z vosku je rýchly a jednoduchý.

Buďte zdravší. Ako na to? Poradí James Rouse.

Ponúkame Vám 5 overených a jednoduchých spôsobov ako zlepšiť svoje zdravie.

Vyskúšajte dúhové raňajky alebo ako si pripraviť ovsené vločky 6x inak

Snažíte sa jesť zdravšie, no dochádzajú vám nápady? Ovsené vločky sú sučasťou raňajok väčšiny z nás, no možno málokto skúša experimentovať.

Aplikácia Hungry Slovak bojujúca proti plytvaniu s jedlom

Aplikácia Hungry Slovak, ktorú vytvorili šikovní Slováci bojuje proti vyhadzovaniu jedla a pomáha prerozdeľovať zvyšky potravín.

Potrebujete nové police? Inšpirujte sa v našom blogu. Návod vo videu!

Všetko čo vlastnoručne vyrobíte si budete viac ceniť a okrem toho na seba budete môcť by aj právom pyšný. Ponúkame vám zopár tipov ako si vyrobiť police.

Čerstvé jedlo z kuchynského odpadu - ako znovu získať potraviny a nehodiť ich do koša

Jednoduché triky ako využiť zvyšky zeleniny ďalej na konzum a nevyhadzovať ich len tak do koša.

Urob si sám - čistiace prostriedky bez chémie

Po dlhom zimnom období prichádza jar a s ňou aj dychtivosť našich mám pri veľkom jarnom upratovaní. Nechajte sa inšpirovať receptami na výrobu domácich čistiacich prostriedkov.
(100%) 1 hlas
Včeláreniu sa venujeme 19 rokov, začínali sme ako malí hobby včelári so štyrmi úľmi, ručným medometom na vytáčanie medu a obrovskou vôľou a nadšením, ktoré nám zostali dodnes. Za tie roky sme sa toho veľa naučili - z odb
(100%) 1 hlas
V ponuke toho máme naozaj veľa, od bylinkových, ovocných po čierne čaje. Dokonca máme aj japonskú matchu, čo je na jemno pomletý najkvalitnejší zelený čaj. Tú si samozrejme nevyrábame sami
(100%) 1 hlas
Najlepší odpad je žiadny odpad a týmto sa riadime aj v našom osobnom živote. Našou víziou je snaha o minimalizovanie plastového odpadu a to je z veľkej časti možné práve v našom obchodíku, navyše v príjemnom prostredí.
(100%) 1 hlas
Moja značka prešla vývojom už od roku 2009 – keď som snívala o tom, že raz budem mať svoju značku, pod ktorou budem tvoriť, aby ľudia vedeli, že to robím ja.
Premýšľali ste niekedy nad tým, ako sa predmety dennej spotreby dajú nahradiť bezodpadovou alternatívou? Pustiť sa do života bez odpadu plnou parou prináša rýchle výsledky
(100%) 1 hlas
Vyskúšajte tento zdravý banánový cheesecake v podaní pani Lenky Mančíkovej, ktorá sa na svojich webových stránkach venuje kvásku, pečeniu kváskového chlebíka a zdravých koláčov.
(100%) 1 hlas

Každý štvrtok Vám na našom BLOGU prinášame týždenný prehľad o dianí v oblasti gastronómie z celého sveta úplne zadarmo.

Získavajte aktuálne eco tipy a triky a nechajte sa inšpirovaťNavštívte náš BLOG

...príspevky na blogu pre Vás pripravuje náš ECOteam gastronómie z celého sveta úplne zadarmo.

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.